Salona ķīmiskā tīrīšana un ko vērst zināt katram autovadītājam

Tasijāt ķīmisko tīrīšanu? Esat vīlies? Kāpēc? Tagad tiksim skaidrībā.

Automašīnas salona ķīmiskā tīrīšana ir sarežģīta procedūra- putekļu, netīrumu un mikrodaļiņu iztīrīšana no automašīnas apdares, izmantojot īpašas ķīmiskas vielas, ūdeni un tvaiku. Noskaidrosim, ar kādām nepatikšanām automašīnas īpašnieks var saskarties pēc tās:

AUGSTA TEMPERATŪRA. Tīrīšanas laikā tiek izmantota ļoti augsta temperatūra (95–97 grādi). Dažas automašīnas detaļas, piemēram, griesti un durvis, no tvaika iedarbības var atlīmēties, kas sabojās izskatu. Augstā temperatūra deformē sēdekļa pamatni, porolons neatgriezeniski zaudē savu elastību, kas ievērojami saīsina sēdekļa kalpošanas laiku. Bet kad jau sabojātu porolonu vadītājs vēl vairāk nospiež ar savu svaru, sēdeklis zaudē savu formu.

ATSTĀJ TRAIPUS. Tvaiks ir bezspēcīgs pret ļoti dziļiem netīrumiem, piemēram tintes traipiem vai krāsas traipiem. Savukārt pārcentoties, jūs varat iegūt pretēju efektu – izbalējis apšuvums uz traipa fona.

Pēc ķīmiskās tīrīšanas pat izliets ūdens uz sēdekļa atstāj traipus. Netīrumi atrodas ne tikai uz auduma virsmas, bet arī sēdekļa iekšpusē. Ķīmiskā notīrīs traipus tikai no apšuvuma virsmas, bet netīrumi sēdekļa iekšpusē gaidīs brīdi, kad uz sēdekļa tiks izliets ūdens, lai izietu uz virspusi.

MITRS SALONS. Tīrīšanas laikā ir izmatots liels ūdens apjoms. Lēti un negodīgi tīrītāju nežāvēs sēdekļus ar speciāliem sēdekļu žāvētājiem, jo ​​aprīkojums ir padārgs. Automašīna tiek nodota ar mitru salonu, kas vēlāk noved pie nepatīkamas smakas un sēnītes parādīšanas.

Mehāniskā tīrīšana ar birstēm bojā auduma struktūru, rezultātā apšuvums ātri novalkājās.

Salona tīrībai ir jāseko līdzi. Jo ilgāk pastāv traipi, jo grūtāk tos ir iztīrīt, sāk parādīties nepatīkamas smakas, mainās auduma struktūra, apdares krāsa atšķiras no oriģināla.

Mūsu sēdekļu pārvalki ir alternatīva ķīmiskai tīrīšanas. Padomājiet laicīgi par vienreizēju augstas kvalitātes pārvalku iegādi un ērtai braukšanai vienmēr tīrā salonā. Mūsu pārvalki ir izturīgi un viegli kopjami.