Savā ražošanā mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus un perfektās precizitātes piegrieztnes. Tieši šie 2 parametri nosaka SALOON sēdekļu pārvalku šūšanas kvalitāti.

Visi pielietojamie materiāli ir radīti tieši auto salonu apdarei, tie ir izturīgi pret nodilumu, skrāpējumiem un mehaniskiem bojājumiem. Katra materiāla partija iet cauri kvalitātes kontroli, lai novērstu gatavās produkcijas brāķi.

Mūsu pārvalki lieliski pieguļ salonam un atbilst automašīnas sēdekļu formai. Mēs to esam panākuši, manuāli noņemot piegrieztnes vairāk nekā 600 automašīnu modeļiem – šis process ir visdarbietilpīgākais auto pārvalku šūšanā. Tagad visas piegrieztnes ir digitalizētas un sagrieztas uz lāzera plotera, kas novērš kļūdu un neatbilstību iespējamību. Visu modeļu klāstu var atrast sadaļā KATALOGS

DIZAINS

custom design seat covers with embroidery chehol.org

Visi pārvalku komplekti tiek izgatovoti ņemot vērā klientu velmes. Sortimentā ir 2 dizaini: vidusdaļa izšūta līniju formā vai rombu formā. Pārvalkiem ar rombiem gar priekšējo sēdekļu maliņu nāk dubultā dekoratīva šuve vidusdaļas krāsā.

Ir iespējams veikt pasūtījumu pēc jūsu individuāla dizaina. Var izvēlēties jebkādu materiāla krāsu kombināciju, ka arī dekoratīvo diegu krāsas!

Augstākās kvalitātes un detalizācijas izsmalcināti izšuvumi būs odziņa jūsu mašīnas salonā. Izšuvumu dizainus var izvēlēties no kataloga vai arī iesniegs savu maketu.

MATERIĀLS

cutom fit seat seat covers
top quality material custom seat covers chehol.org

Eko āda ir augstas tehnoloģijas materiāls, kas ļauj baudīt ādas sēdekļu priekšrocības, nenogalinot dzīvniekus, neietekmējot vidi nelabvēlīgi un neizmantojot toksiskas izejvielas, kā, piemēram, PVC.

Modernās tehnoloģijas padarija iespējamu taisīt augstas kvalitātes ādas aizvietotāju neizmantojot PVC materiāla sastāvā, ko izmantoja agrāk. Turklāt vizuāli ir grūti ieraudzīt atšķirību starp īsto ādu un eko ādu, un ar dažām īpašībām eko āda pat pārspēj īsto ādu. Vairs nav noslēpums, ka lielākās automašīnu ražošanas kompānijas ir pārtraukušas lietot īsto ādu savu automašīnu salonos.

Bet kas ir eko āda un kā tā tiek izgatavota?

Poliuretāna slānis ar mikroskopiskām porām tiek uzlikts uz kokvilnas bāzes. Mikroskopiskās poras padara materiālu elpojošu, līdz ar to Jūs nesvīdīsiet braukšanas laikā. Šīs poras ir tik mazas, ka ūdens tām tik viegli nesūcas cauri, tādējādi to ir viegli tīrīt.

Tiem, kam nepatīk āda mums ir alternatīva – pārvalku vidusdaļa taisīta no alkantaras. Alkantara ir mākslīga zamšāda -vienmēr patīkama uz tausti. Neļaus sevi vilties ne ziemā ne vasarā, turklāt alkantaras saloni ir stilīgi un ar sportisku garu.

EKO ādai ir vairākas priekšrocības:

  • Izturīga un noturīga pret skrāpējumiem
  • Ūdensnoturīga
  • Elpojoša
  • Videi draudzīga
  • Izturīga pret UV stariem un karstumu
  • Saglabā savu mīkstumu pat pie temperatūrām zem nulles
  • Viegli kopjama, nav nepieciešami speciālie ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi

Šis materiāls apvieno sevī visas īpašības kas nodrošinās patīkamu braukšanu un vieglu kopšanu.

seatcover material scheme