Bagāžnieka soma / Tekstūru un krāsu daudzveidība


ilgmūžīga

stilīga

ietilpīga

Automašīnas bagāžnieka soma ir mūsdienīgs risinājums daudzām problēmām turklāt par pieņemamu cenu. Augstas kvalitātes ietilpīga  bagāžnieka soma nodrošina, ka jūsu bagāžniekam tīrību un labu izskatu. Mēs arī esam automašīnu īpašnieki, un zinam, ka sakrāmēts bagāžnieks ir bieža lieta un brīžiem tas ir īsta problēma. Organaizers ļauj vienuviet salikt visas lupatas, instrumentus, kīmiju un auto piederumus. Ja lietas ir kārtīgi saliktas un nav izmētātas pa visu bagāžnieku, jūs iegūstat vairāk noderīgas vietas.

Bagāžnieka soma ir kompakta,  viegli saliekams un izjaucāma. Kad tajā nav ko ielikt vai kad nepieciešams atbrīvot vietu, tas ātri transformējas par “mapes izmēra” priekšmetu. Auto koferis ir izgatavots no augstas kvalitātes eko ādas. Ražošanas procesā tiek izmantoti tikai izturīgi diegi un lipekli. Somas iekšpuse izkatās šiki un glīti jo ir izšūta ar atlasa audumu.  Pēc salikšanas mūsu organaizers stingri tur savu formu un nesaburžājas.

Komplekā nāk klāt nodalijums, kas stiprinās uz lipekļiem. Tas sadalīs koferi 2 nodalījumos, saglabājot jūsu bagāžnieka kasti sakārtotu ka pašu bagāžnieku.

Mēs esam padomājuši par to lai soma nešļūkātu pa grīdu. Organaizera apakšdaļā ir 2 lipekļi kas to tur cieši tur pie bagāžnieka paklāja.

Kārtība mājās, kārtība darbā, kārtība galvā, kārtība automašīnā. Mēs varam jums palīdzēt ar pēdējo!

trunk org spec icon 1

Kvalitāte – roku darbs

trunk org spec icon 1

6 iespējamās krāsas

trunk org spec icon 1

Izskatās dārgi, bet cena ir pieejama visiem.

trunk org spec icon 4

Divi izmēri (M 50/30/30, L 65/30/30)

Galereja

Izvēlēties krāsu un veikt pasūtījumu

95Eurlīdz 30. Decembrim: Cena 65Eur

Pasūtīt