SALOON sēdekļu pārvalki ir modeļu, tas nozīmē, ka viņi atkārto sēdekļu formu un visas salona īpašības ir ņemtas vērā. To uzstādīšana atšķīrās no parasto universālo pārvalku uzlikšanas. Komplektā ir čeholi katrai sēdekļa daļai, kuri stiprinās uz līpslēdžiem, auklām uz āķiem.

Sēdekļu pārvalku uzstādīšana aizņem 3-5 stundas, patērētais laiks noteikti atspoguļosies uz padarītā darba kvalitātes un galējā izskata!

Auto sēdekļu pārvalkus var uzstādīt arī nenoņemot sēdekļus, bet mēs silti iesakām tomēr tos izņemt. Visbiežāk priekšējie sēdekļi turas uz 4 skrūvēm un tās var noņemt bez īpašām pūlēm.

Ja jūs nolēmāt uzstādīt sēdekļu pārvalkus pāši, noskataties viedeo instrukciju un nemiet vērā sekojošas niances:
  1. lai nesabojātu pārvalkus, visas salona detaļas ir jāsaspiež uzstādīšanas laikā.
  2. jā traucē aizmugurējā piesprādzēšanas josta to jāatskrūvē no virsbrūes un jānovēr atbilstošā caurumā.
  3. lai tiktu pie ideāla izskata iesākam arī noņemt visas plastmasas detaļas lai vēlāk ar tiem piespiest pārvalkus un izvairīties no nevēlamām krokām
  4. uzstādiet sēdekļu pārvalkus pa virsu oriģinālai apdarei cieši piestiprinot pie sēdekļa karkasa
  5. ar skrūvgrieža palīdzību izvelciet visas plastmasas pa virsu pārvalkam

VIDEO INSTRUKCIJA

Gadījumā, ja jūs negribat uzstādīt, paši var to izdarīt pie mums par draudzīgu samaksu. Mums ir sertificēti uzstādīšanas meistari Rīgā, Liepājā un Jēkabpilī.

Ja uzstādīšanu veic mūsu meistars, tad salons tiek pilnībā izjaukts un pārvalku sēžamās daļas tiek piešūtas pie oriģinālās apdares, ar smalkiem diegiem nebojājot to. Piešūti pārvalki nešļūkās pa sēdekli, ideāli piegulēs un nebūs lieka gaisa starp sēdekli un pārvalki.