Volvo C30

Volvo c30 2006-2013

Volvo S40

Volvo S40 2004-2012

Volvo S60

Volvo S60 2010+

Volvo XC60

Volvo XC60 2008-2017

Ja Jūs apmeklējāt mūsu internetveikalu, tad Jūs noteikti vēlaties nopirkt auto sēdekļu pārvalkus. Mēs esam gatavi piedāvāt aptuveni 5 produktus šīs markas modeļiem. SALOON pieverš daudz uzmanības   savas produkcijas kvalitātei, tāpēc pārvalki ir izturīgi pret nodilumu un tiem ir ilgs kalpošanas laiks. Tie ir glīti un stilīgi, ar plašu krāsu un dizaina izvēli. Tie ir veidoti pēc rūpnīcas Volvo sēdekļu modeļiem, tāpēc mūsu produkti precīzi atkārto oriģinālo sēdekļu formu, izmērus un tehnikos parametrus. Ražošanas procesā tiek ņemtas vērā konkrētā automašīnas modeļa salona īpatnības. Tādējādi tie izskatīsies kā oriģinālā salona daļa.

Pārvalki tiek izgatavoti no eko ādas – mūsdienīga, skaista un nodilumizturīga materiāla. Ir pieejami varāki dizaina risinājumi. stilu daudzveidība un bagātīga krāsu palete. Produkcijai ir īpaši stiprinājumi, kas vienkāršo uzstādīšanas procesu -to var paveikt arī pašam. Materiāls atvieglo apkopes procesu, jo, lai notīrītu traipus, pietiek ar vienu mitru lupatiņu, un nav nepieciešams izmantot ķīmiskās tīrītavas pakalpojumus.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

Кvalitatīvi Volvo modeļu auto sēdekļu pārvalki

Аutopārvalki ir salona neaizvietojama sastāvdaļa. Tie bieži vien tiek uzstādīti uz sēdekļiem, kuriem ir nodilis vai bojāts apšuvums, lai nosegtu visus to trūkumus. Tos var arī uzstādīt uz jauniem sēdekļiem pilnīgi jaunā automašīnā, it īpaši ja ir plānots to pārdot nākotnē. Ar pārvalku palīdzību Jūs varēsiet efektīvi aizsargāt rūpnīcas apšuvumu no jebkādiem netīrumiem, nodiluma un no lielākās daļas bojājumu, kas palīdzēs saglābāt salonu labā stāvoklī. Dažreiz automašīnu īpašnieki vēlas perosnalizēt savu salona dizainu, nomainot stilu. Mūsu produkti ir vislabāk piemēroti šim nolūkam dažādu dizaina variāciju dēļ.

Stilīgi Volvo auto sēdekļu aizsargpārvalki

Lai kāds ir pirkšanas iemesls, šie pārvalki ir ārkārtīgi funkcionāli izstrādājumi, kas vienlaikus risina vairākas problēmas: aizsargā apšuvumu, slēpj sēdekļu trūkumus un atjaunina interjeru. Tie spēj atveidot automašīnas interjera līdzšinējo skaistumu, padarot to atkal pievilcīgu. Ar šādam izmaiņām Jūs gūsiet virkni pozitīvo emociju braukšanas laikā.
Auto sēdekļu pārvalki ir īpaši aktuāli, ja automašīna tiek ekspluatēta ekstremālos apstākļos. Piemēram, ja Jūs to izmantojat, lai brauktu uz mežu, makšķerēt, medīt vai ceļojumos. Ir arī vērts atcerēties, ka pieaug bojājumu un netīrumu rašanās risks, ja ekspluatācijas laikā automašīnas sēdekļus izmanto, lai izvietotu bagāžu, pārvadātu bērnus un mājdzīvniekus.