Suzuki Swift

swift suzuki seat covers
Suzuki Swift IV

Suzuki Vitara

Suzuki Vitara IV
Suzuki Grand Vitara I
Suzuki Grand Vitara II

Suzuki SX4

Suzuki SX4 I
Suzuki SX4 II

Meklējat autopārvalkus savam Suzuki automobilim? Noteiki vēlaties atjaunināt vai nu pasargāt salonu no bojājumiem un netīrumiem. Lai kāds būtu mērķis, mūsu produkti tiks ar to galā! Lai palielinātu funkcionalitāti un atvieglotu apkopi, tie ir ražoti no eko ādas – mūsdienīga un augstas kvalitātes materiāla. Noturīgi un nodilumizturīgi pārvalki pilnībā atbilst sēdekļu formai un izmēriem. Pārvalki ir izgatavoti pēc noteiktu Suzuki automašīnu modeļu oriģinālo rūpnīcas sēdekļu modeļiem. Izgatavošanas procesā tiek ņemta vērā katra detaļa, ne tikai izmēri un forma, bet arī tehniskās nianses, kā arī interjera īpatnības.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

Skaisti Suzuki modeļu auto sēdekļu pārvalki

Pārvalki no eko ādas piestiprināmi ar līpslēdzējiem un āķiem ar elastīgām gumijām. Viegla kopšana ļauj ietaupīt naudu uz profesionālās ķīmiskās tīrīšanas, jo, lai notīrītu netīrumus, pietiek tos noslaucīt ar mitru salveti. Šie izstrādājumi ir daudz lētāki nekā pilna salona pārvilkšana, un to uzstādīšana neaizņem daudz laika, jo tos uzstāda pa virus oriģinālai apdarei.

Svarīgi minēt ka čeholi ir ideāli piemēroti attiecīgajiem Suzuki modeļiem un uz mašīnas sēdekļiem izskatās kā oriģinālie, it kā tie būtu rūpnīcas salona sastāvdaļa. Tas ir saistīts ar to, ka ražošanas laikā tiek ņemts vērā katrs sīkums, sākot no tehniskajām atverēm uz krēsla un beidzot ar apsildes vai gaisa spilvena esamību. Tiek ņemti vērā arī atsevišķi elementi, piemēram, roku balsti, galvas balsti un atvāžams galds.

Šeit var nopirkt autopārvalkus pieciem populāriem Suzuki modeļiem, bet ar to modeļu klāsts nebeidzās. Mums ir plašs krāsu diapazons un stilu daudzveidība. Jūs noteikti varat atrast tieši sev piemērotāko dizaina risinājumu. Tādējādi būs iespējams ne tikai atjaunināt automašīnas salonu, bet arī pilnībā pārveidot to, padarot to vēl skaistāku, oriģinālāku un pievilcīgāku.

Nedārgi Suzuki auto sēdekļu aizsargpārvalki

Ir vairāki iemesli, kas padara modeļu pārvalkus neaizstājamus. Piemēram, Jūsu automašīnas salons ir nolietojies un izskatās neglīti, un brauciens kļūst mazāk un mazāk patīkams. Šajā gadījumā tie varēs efektīvi paslēpt visus trūkumus, atgriežot salonā iepriekšējo svaigumu un skaistumu.

Bez čeholoem nevar iztikt, ja vēlaties saglabāt rūpnīcas salonu sākotnējā stāvoklī. Auto sēdekļu pārvalki pasargās apšuvumu no visādiem mehāniskiem bojājumiem un netīrumiem. Šādu pārvalku esamība kļūst aktuāla, ja braucienos līdzi tiek ņemti bērni un mājdzīvnieki, un salons tiek izmantots bagāžas pārvadāšanai vai ekstremālai ekspluatācijai.