Subaru XV

Subaru XV I
Subaru XV Crosstrek
Subaru XV II

Subaru Impreza

Impreza IV
Impreza V

Subaru Forester

Forester V SK
Forester III SH
Forester IV SJ

Subaru Outback

outback seat covers
Subaru Outback III
Subaru Outback V

Subaru Legacy

legacy seat covers
Subaru Legacy IV
Subaru Legacy VI
Subaru Legacy VII

Ja esat apmeklējis mūsu tiešsaistes veikalu, tas nozīmē, ka vēlaties atjaunināt savas mašīnas salonu, pasargāt sēdekļus no nodiluma vai paslēpt veca apšuvuma nodilumu. Šinī gadījumā ir vajadzīgi sēdekļu pārvalki. SALOON ražo izcilus izstrādājumus no eko ādas, kas izceļas ar augstas kvalitātes šūšanu, nodilumizturību un ilgu kalpošanas laiku. Kauy gan tie nemaksā lēti, bet tik un tā ir ievērojama alternatīva dārgai salona pārvilkšanas procedūrai. Turklāt, kopt pārvalkus nav grūti. Tos var viegli iztīrīt patstāvīgi, neapmeklējot ķīmisko tīrītavu, un ietaupot naudu. Šie izstrādājumi ir viegli uztādami pa varsu oriģinālai apfarei, šim nolūkam ir paredzēti stiprinājumi – āķi ar elastīgām gumijām vai ar līpslēdzējiem.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

Nedārgi Subaru modeļu automašīnu sēdekļu pārvalki

Mūsu pārvalki tiek ražoti no eko ādas pēc oriģinām veidnēm. Katram atsevišķam Subaru pārvalku modelim šūšanas procesā tiek izmantoti augstas precizitātes modeļi. Tas ļauj mums izveidot produktus, kas precīzi atkārto sēdekļu formu, izmērus un tehniskās nianses, tiek ņemtas vērā arī katra automašīnas modeļa salona sastāvdaļas: apsilde, atvāžams galds vai atgāžamas sēdekļu atzveltnes, gaisa spilvens un tehniskās atveres. Īpaša uzmanība tiek pievērsta roku balstiem un galvas balstiem.

Tādējādi mūsu pārvalki izskatīsies kā daļa no rūpnīcas oriģinālā komplekta.
Mūsu mājaslapā Jūs varat nopirkt auto sēdekļu pārvalkus Subaru automašīnu modeļiem, bet piedāvājums nerobežojas tikai ar šo modeli. Turklāt katra katalogā ir plašās krāsu paletes, stilu un dizaina sortiments. Tādēļ mēs palīdzēsim izvēlēties tieši tos produktus, kas būs pilnībā piemēroti Jūsu automašīnai. Ar to palīdzību Jūs varēsiet ne tikai atjaunināt salonu, bet arī ievērojami izmainīt automašīnas salonu, padarot to pēc iespējas stilīgāku, skaistāku un oriģinālāku.

Izturīgi Subaru automobiļu modeļu sēdekļu aizsargpārvalki

Pārvalki ir neaizstājams katras automašīnas salona elements. Agrāk vai vēlāk Jums tie būs nepieciešami. Auto sēdekļu pārvalki pasargā jaunu apšuvumu no bojājumiem un netīrumiem, saglabājot to neskartu. Tas ir ļoti aktuāli, ja tiek pārvadāti bērni vai mājdzīvnieki.

Pat ja pēc vairāku gadu čeholu lietošanas Jūs nolemsiet pārdot automašīnu, tai paliks svaigs rūpnīcas salons, bez šaubām tāda mašīna maksās vairāk. Mūsu izstrādājumi slēpj veco sēdekļu nodilumu, atgriežot interjeru līdzšinējo skaistumu un reprezentabilitāti, kā arī palielina braukšanas komforta sajūtu. Daži autovadītāji tos izmanto, lai mainītu salona dizainu un izveidotu savu neatkartojamu interjeru.