Smart Fortwo

Smart Fortwo II

Nepieciešamība nopirkt auto pārvalkus rodas tad, kad tā sēdekļi nolietojas, kļūst neglīti un neērti, un pats automašīnas salons zaudē pievilcību. Būtībā salona pievilcības zūšana ir laika jautājums, jo vidusmēra autovadītājs gada laikā pie stūres pavada apmēram 1000 stundas. Tāpēc nav jābrinas par to, ka apšuvums ar laiku nodilst. Papildus nodilumam salona izmantošanas laikā rodas arī tādas problēmas kā apšuvuma bojājumi vai netīrumi. Visas šīs problēmas var viegli, ātri un lēti atrisināt ar mūsu produktu palīdzību.

Pārvalki tiek izgatavoti no augstas kvalitātes eko ādas. SALOON čeholu ražošanai izmanto oriģinālo sēdekļus izmērus. Tie lieliski atbilst to formai, izmēriem un visiem citiem parametriem. Piemēram, ja sēdekļiem ir apsilde, gaisa spilvens, atgāžamas krēslu atzveltnes, atvāžams galdiņš, tehniskās atveres, ka arī citas salona īpatnības – tas ties ņemts vērā.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

Smart populāro modeļu auto sēdekļu aizsargpārvalki

SALOON ražotā prece, uzstādot to uz Smart sēdekļiem, izskatās kā oriģinālā salona daļa. Šo pozitīvo vizuālo efektu var panākt, izmantojot profesionālas uzstādīšanas pakalpojumus. Mūsu speciālisti ne tikai uzstāda pārvalku, bet arī iešūj to oriģinālajā apšuvumā, radot profesionālas pārvilkšanas efektu.

Auto sēdekļu pārvalki ir viegli montērjami arī pašu spēkiem, aplūkojiet “intrukcijas” sadaļu lai uzzinātu kā tos uzstādīt. Lai atvieglotu uzstādīšanas procedūru, tiek izmantoti īpaši stiprinājumi: līpslēdzeji un āķi ar elastīgām gumijām. Kopšanas process ir ļoti vienkāršs – netīra vieta jānoslauc ar mitru salvetīti. Vairs nebūs vajadzības doties uz ķīmisko tīrītavu, kā arī nav jāuztraucas par salona stāvokli, pārvadājot bērnus vai mājdzīvniekus. Tas atbrīvos Jūs no liekiem tēriņiem. Turklāt paši pārvalki ir lētāki par salona pilnīgu pārvilkšanu, un, ņemot vērā SALOON lojālu cenu politiku, to iegāde ir ļoti izdevīga.

Efektīvie Smart auto sēdekļu aizsargpārvalki

Auto pārvalki ir daudzfunkcionāli izstrādājumi un vienlaikus pasargā jaunu apšuvumu un noslēpj veca salona bojājumus. Tieši tāpēc tos izmanto gan jauniem, gan veciem sēdekļiem. Tie arī spēj pilnīgi pārveidot interjeru kopumā.

Ja ir velme personalizēt salonu to var panākt, izmantojot SALOON lielu izstrādājumu modeļu klāstu, plašu krāsu paleti un vairakus dizaina risinājumus. Atjauniniet savas automašīnas līdzšinējo pievilcību, padarot tās salonu unikālu!