Skoda Octavia

Octavia

Skoda Rapid

skoda rapid seat covers
Skoda Rapid

Skoda Kodiaq

Skoda Kodiaq 2016+

Skoda Karoq

Skoda Karoq 2017+

Skoda Scala

scala seat covers
Skoda Scala

Skoda Rapid

kamiq seat covers
Skoda Kamiq

Skoda Kodiaq

superb seat covers
Skoda Superb II
Skoda Superb III

Skoda Yetti

yetti seat covers
Skoda Yetti

Ja Jūsu automobiļa salons ir nodilis, un sēdekļu apšuvums ir bojāts un sasmerēts, tas nozīme, ka ir laiks uzstādīt modeļu auto sēdekļu pārvalkus. Tie vienā mirklī pārveidos automašīnas salonu, un Jūsu braukšanas kļus par īstu prieku. Jūsu Skoda automašīnas interjers izskatīsies kā jauns vai pat labāk, jo Jūs pats varat izvēlēties produktu krāsu un dizainu, izveidojot jaunu stilu, vai arī unikālo risinājumu interjeram. Mūsu izstrādājumi ir ražoti no eko ādas. Tiem ir augsta kvalitāte, kā arī tie ir nodilumizturīgi. SALOON produktiem ir ilgs kalpošanas laiks, tie izceļas ar augstu efektivitāti un funkcionalitāti, savukārt to cena ir adekvāta.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

Stilīgi Skoda modeļu auto sēdekļu pārvalki

Starp citu, runājot par izmaksām un ietaupījumiem, šie izstrādājumi ir lieliska alternatīva pilnīgai apšuvuma maiņai, kas parasti izmaksā dārgi. Ar sēdekļu pārvalku uzstādīšanu ir iespējams panākt gandrīz tādu pašu rezultātu par zemāku cenu. Stiprinājumi kā āķi ar elastīgām gumijām vai līpslēdzejiem, kas palīdz tos viegli uzstādīt un nodrošina to fiksēšanu. Viegli tīrāmus pārvalkus var notīrīt ar parastu mitru drānu, nedzenot mašīnu uz ķīmisko tīrītavu un rezultātā, ietaupot naudu. Pārvalki ir izgatavoti no eko ādas – mūsdienīga materiāla. Mūsu tiešsaistes veikala lojāla cenu politika ļaus Jums tos iegādāties par saprātīgu cenu.
Skoda modeļu auto sēdekļu pārvalki pilnībā atveido rūpnīcas sēdekļu formu, jo tiek ražoti pēc oriģinālo modeļu parametriem.

Mēs esam apkopojuši apmēram 10 čeholu modeļu šīs markas automašīnām. Čeholi ir ideāli piemēroti konkrēta automašīnas modeļa sēdekļiem. To izveides procesā tika ņemta vērā katra krēsla detaļa, apsildes, gaisa spilvena, tehnisko atveru, atvāžama galda un atgāžamu sēdekļu atzveltņu esamība, kā arī pārējie salona parametri.

Оriģinālie Skoda automobiļu sēdekļu aizsargpārvalki

Vidusmēra autovadītājs ar automašīnu brauc apmēram 1000 stundas gadā, tāpēc nav pārsteigums, ka salons nolietojās. Arī sēdekļi ir pakļauti netīrumu vai mehānisku bojājumu riskam. Tāpēc rodas nepieciešamība nopirkt auto sēdekļu pārvalkus un noslēpt visus nodiluša apšuvuma nepilnības, kā arī palielināt braukšanas komfortu.

Protams, Jūs varat sagatavoties šim pārsteigumam jau iepriekš un uzvilkt pārvalkus uz sēdekļiem pilnīgi jaunajam auto, lai pasargātu no jebkādas negatīvas ietekmes un nodiluma. Starp citu, ja Jums izdosies saglabāt rūpnīcas salonu lieliskā stāvoklī, automašīnu varēsiet pārdot nākotnē par augstāku cenu. Ja arī Jūs izmantojat automašīnas salonu mantu glabāšanai un pārvadāšanai, vai arī bērni un mājdzīvnieki tiek ņemti līdzi ceļojumā, tad noteikti jāizmanto SALOON pakalpojums!