Mini Countryman

Mini R60 Countryman 2010-2016

Mini Cooper

Mini Cooper F56 2013+

Ja autovadītājs patiešām rūpējas par savu Mini, tad autopārvalkiem obligāti jābūt viņa pirkumu grozā. Tie ir ārkārtīgi efektīvs rīks, ka pasargāt un atdzivināt savu salonu. Tie pasargā jaunu apšuvumu no jebkādiem netīrumiem un bojājumiem. Ja saglabāsiet salona sēdekļus labā stāvoklī, tad automašīnu nākotnē varēsiet pārdot dārgāk. Taču visbiežāk automašīnu īpašnieki tos uzstāda uz jau nodilušiem krēsliem, lai paslēptu esošus bojājumums un atgrieztu salona agrāko skaistumu un pievilcību. Ir arī autobraucēji, kuri vēlas vienkārši atjaunināt salona dizainu vai pat izveidot savu interjera stilu.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

Skaisti Mini auto sēdekļu aizsargpārvalki

Nav svarīgs nolūks, ar kādu Jūs pērkat SALOON pārvalkus, tie tiks galā ar visiem uzdevumiem. Mūsu pārvalki tiek izgatavoti no augstas kvalitātes eko ādas, tāpēc tie ir nodilumizturīgi un kalpos ilgu mūžu. Mēs piedāvājam lielu sēdekļu izstrādājumu kolekciju populāriem Mini modeļiem. Plašs krāsu klāsts, oriģināli stila un dizaina risinājumi, kā arī pārvalku pilna atbilstība rūpnīcas sēdekļu izmēriem ļaus Jums izvēlēties perfektu variantu tieši Jūsu automašīnai.

Tā kā mūsu produkcija tiek veidota stingri saskaņā ar precīziem sēdekļu modeļiem, tie pilnībā atveido to formu. Šūšanas procesā tiek ņemta vērā ne tikai pašu sēdekļu forma, bet arī tādi atsevišķi elementi kā galvas balsti un roku balsti, kā arī visu veidu tehniskā specifikācija. Piemēram, ja ir paredzēts gaisa spilvens, apsilde un tehniskās atveres, kā arī atvāžams galds. Modeļu auto sēdekļu pārvalki perfekti der noteiktā Mini modeļa salonam, jo tie tiek izstrādāti, ņemot vērā salona īpatnības.

Nedārgi Mini auto sēdekļu aizsargpārvalki

SALOON produkti ir aprīkoti ar tādiem stiprinājumiem kā āķi ar elastīgām gumijām un līpslēdzējiem, kas vienkāršo uzstādīšanas un noņemšanas procesu, un nepieciešamības gadijumā ļauj tos uzstādīt patstāvīgi. Tos kopt ir ļoti vienkārši, lai notīrītu sasmērētu vietu, pietiek to noslaucīt ar mitru drānu. Jums vairs nav jāvēršas ķīmiskajā tīrītavā. Turklāt daudz lētāk ir nopirkt autopārvalkus nekā pilnībā pārvilkt salonu. Mūsu internetveikalā cenas ir pieejamas katram.

Ja Jūs ekspluatējat savu automašīnu ārpus pilsētas un nelabvēlīgos apstākļos, izmantojat salonu kravas izvietošanai, mājdzīvnieku vai bērnu pārvadāšanai vai nu daudz laika pavadāt ceļā, SALOON čeholi Jums būs neaizvietojami.