Mazda 3

MAZDA 3 2004-2010
MAZDA 3 2010-2013
MAZDA 3 2013+

Mazda 2

mazda 2 seat covers
Mazda 2

Mazda 6

MAZDA 6 2002-2007
MAZDA 6 2007-2012
MAZDA 6 2012+

Mazda CX series

MAZDA СХ-7 2006-2013
MAZDA СХ-5 I (TOURING, ACTIVE, SUPREME) 2011-2017
MAZDA СХ-5 I (DIRECT, DRIVE) 2011-2017
MAZDA СХ-5 II 2017+
MAZDA СХ-30 2019+

Interneta veikalā SALOON ir liels automašīnu sēdekļu pārvalku klāsts. Mēs piedāvājam plašu produktu kolekciju 20 populāriem MAZDA automašīnu modeļiem. Šeit Jūs noteikti atradīsiet autopārvalkus tieši savai mašīnai, kas harmoniski piestāvēs tās sēdekļiem un salona interjeram. Pārvalki ir izstrādāti no augsti tehnoloģiskas eko ādas, kas ir kvalitatīvs un nodilumizturīgs materiāls, kas palīdz pārvalkiem kalpot ilgāk. Jums ir iespēja pasūtīt ne tikai konkrētu pārvalka modeli, bet arī izvēlēties tā krāsu un dizainu.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

MAZDA modeļu automašīnu sēdekļu pārvalki

Pārvalki ir izgatavoti no eko ādas un ir noņemami, jo tie ir stiprināmi ar āķiem ar elastīgām gumijām, parastajiem āķiem un līpslēdzējiem. Materiāla īpatnību dēļ apkopt tos ir viegli, vienkārši noslaucot ar mitru lupatiņu, ietaupot līdzekļus uz profesionālas ķīmiskās tīrīšanas. Mūsu produkti pilnībā atkārto noteiktas automašīnas markas un modeļa rūpnīcas sēdekļu formu un izmērus, savukārt atbilst arī salona tehniskajām īpašībām. Tie ir šūti pēc oriģinālajiem modeļiem, un ražošanas procesā tika ņemta vērā apsildes, gaisa spilvena, tehnisko caurumu un visādu papildu funkciju esamība.

MAZDA automašīnu sēdekļu pārvalki perfekti piestāv izvēlētās markas noteikto modeļu sēdekļiem. Tie ir glīti un stilīgi, palīdz atjaunināt salonu un padarīt interjeru unikālo. Tiek piedāvāts plašs krāsu un dizaina risinājumu klāsts, lai padarītu Jūsu automašīnu vēl pievilcīgāku un personalizētāku. Šie izstrādājumi droši pasargā apšuvumu no jebkādiem netīrumiem un dažāda veida mehāniskiem bojājumiem, un ar to palīdzību Jūs varat efektīvi paslēpt visus nodilušo sēdekļu trūkumus.

Mazda automašīnu sēdekļu aizsargpārvalki

Vidusmēra autovadītājs pavada 1000 stundas gadā, braucot ar savu automašīnu. Tas ir pietiekoši liels laiks, lai pāris gadu laikā nolietotu krēslus. Biežas un ilgstošas automašīnas lietošanas režīmā tās salons nolietojas daudz ātrāk. Tieši tādēļ nopirkt auto sēdekļu pārvalkus ir lielisks risinājums. Ja Jums ir jauna automašīna, tad pārvalki palīdzēs saglabāt rūpnīcas apšuvumu, kas palielinās iespēju turpmāk mašīnu pārdot par augstāku cenu. Ja arī Jūsu automašīnas salons jau ir nodilis, tie palīdzēs noslēpt visus trūkumus, padarot salonu koptāk. Dažreiz autovadītāji vēlas mainīt salona interjeru, līdz ar to mūsu izstrādājumi ar plašu krāsu izvēli perfekti derēs.

Pārvalku pirkšana ir finansiāli izdevīgs un praktisks risinājums, jo izmaksas ir daudz zemākas nekā salona pārvilkšanas izmaksas. Tos ir viegli kopt, kā arī nav nepieciešamības izmantot ķīmisko tīrīšanu. Ja Jums ir bērni vai mājdzīvnieki, Jūs varat vairs neuztraukties par savas automašīnas salona tīrību.