KIA Sportage

SPORTAGE II 2004-2010
SPORTAGE III 2010-2016
SPORTAGE IV 2015+
SPORTAGE V 2021+

KIA Rio

RIO 4 2017+
RIO 3 2011+
RIO 2 2005-2011
RIO 1 2000-2005

KIA Cerato

CERATO I 2004-2009
CERATO II 2009-2013
CERATO III 2013+

KIA Soul

SOUL I 2009-2014
SOUL II 2014+

KIA Optima

OPTIMA III SD 2010+
OPTIMA IV SD 2016+

KIA Ceed

CEED I 2007-2012
CEED II 2012+
PRO CEED
CEED III 2018+

KIA Sorento

SORENTO II 2009-2012+
SORENTO I 2002-2009

KIA Picanto

kia picanto seat covers
Picanto

KIA Stonic

kia stonic seat covers
Kia Stonic

Laipni lūdzam SALOON internetveikala mājaslapā. Pie mums var pasūtīt sēdekļu pārvalkus dažādu marku automobiļiem, izvēloties no plaša modeļu klāsta. Šajā sadaļā ir apkopoti Dienvidkorejas uzņēmuma Kia automašīnu pārvalki. Mēs esam salikuši kopā lielu produktu kolekciju, kas derēs 40 populāru Kia automašīnu modeļu sēdekļiem. Pārvalki lieliski atbilst sēdekļu formām un izceļas ar augstu apšuvuma kvalitāti un nodilumizturību. Tiek izmantoti tādi stiprinājumi kā āķi, līpslēdzēji un āķi ar elastīgām gumijām.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

Kia modeļu auto sēdekļu pārvalki

Pārvalki no ekoādas ļauj efektīgi atsvaidzināt Jūsu mašīnas salonu. To ražošanas gaitā tiek ievērotas konkrētā Kia automašīnas modeļa īpatnības: roku balsti, galvas balsti, kā arī sēdekļu parametri, to forma, tehniskās atveres, atvāžams galds, gaisa spilvens, apsildes un atgāžamas sēdekļu atzveltnes. Auto sēdekļu pārvalki tiek ražoti stingri pēc oriģinālā salona parametriem. Tas ļauj ražot preces, kas atveido zīmola oriģinālo sēdekļu formu un kas pēc uzstādīšanas uz tiem izskatās kā oriģinālās. Liels modeļu klāsts palīdz izvēlēties pārvalkus, kuri ir paredzēti ne tikai noteiktas markas automašīnām, bet arī konkrētajam modelim, ņemot vērā konfigurācijas īpašības.

Nodilumizturīgi Kia sēdekļu aizsargpārvalki

Pirkt auto sēdekļu pārvalkus ir nepieciešams, ja Jūs tiešām rupējaties par sava transportlīdzekļa salona skaistumu un sakoptību. Vidusmēra autovadītājs pie sava auto stūres pavada vairāk nekā 1000 stundas gadā, tāpēc nav pārsteidzoši, ka salons un, it īpaši, tā apšuvums nodilst. Pārvalku nomaiņu var veikt ne tikai, lai atjauninātu novecojušu salonu, bet arī izmainītu tā interjeru. Tādējādi vadītājs ne tikai pasarga apšuvumu un veicina ērtākus apstākļus salonā, bet arī piešķir tam unikālo stilu.
Sēdekļu pārvalku aizsargfunkcijas var izmantot arī jauniem sēdekļiem.

Ja Jūs bieži dodaties makšķerēt vai medīt, dodaties uz mežu, lai lasītu sēnes un ogas, vai arī ņemat savus mājdzīvniekus un bērnus, un arī salonā izvietojat dažāda veida bagāžu, tad pārvalki pasargās jaunu apšuvumu no netīrumiem, deformācijām un mehāniskiem bojājumiem. Šī pieeja arī palīdzēs Jums ietaupīt līdzekļus nākotnē, jo nebūs vajadzības tērēt naudu ķīmijas tīrīšanai, jo šos pārvalkus var viegli kopt. Ja pārvalkus izmantosiet uzreiz pēc automašīnas iegādes, varēsiet saglabāt tā sākotnējo izskatu, kas arī labvēlīgi ietekmēs mašīnas cenu tās iespējamās pārdošanas laikā nākotnē.