Honda Accord

Accord 2012-2017

Honda Civic

Civic VIII 2006-2012
Civic (USA) 2001-2006
Civic VII 2000-2005
Civic IX 2012+
Civic X

Honda CRV

Honda CR-V II 2002-2007
Honda CR-V III 2006-2012
Honda CR-V IV 2012+

SALOON ir uzņēmums, kas ražo, pārdod un uzstāda augstās kvalitātes sēdekļu pārvalkus dažādu marku un modeļu automašīnām. Mūsu interneta veikalā ir apkopota populārāko HONDA automašīnu modeļu kolekcija. HONDA auto sēdekļu pārvalkiem ir ne tikai vairāki modeļi, no kuriem var izvēlēties, bet arī liels dizaina un krāsu risinājumu klāsts. Pārvalki ir ražoti pēc konkrēta šīs markas automašīnas modeļa rūpnīcas sēdekļu modeļa parametriem. Tādēļ to forma, izmēri un tehniskie rādītāji 100% sakrīt. Izgatavošanas laikā tiek ņemtas vērā visas detaļas: apsilde, gaisa spilvena, atvāžama galda, atgāžamu sēdekļu atzveltņu un tehnisko atveru esamība.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

HONDA modeļu automašīnu sēdekļu pārvalki

Mūsu pārvalki tiek ražoti no augstākās kvalitātes eko ādas, tādejādi tie ir izturīgi un kvalitatīvi. Pārvalki ir aprīkoti ar āķiem ar elastīgām gumijām un līpslēdzējiem. Āķi ir droši stiprinājumi, ko var uzstādīt patstāvīgi. Kopt ir ļoti vienkārši, jūs ietaupīsiet naudu uz profesionālās ķīmiskas tīrīšanas, jo lielāko daļu netīrumu var notīrīt, vienkārši noslaukot ar mitru salveti.
Autopārvalki ļauj ātri un izdevīgi atjaunināt salona izskatu.

Visi autocienītāji zina, ka pilnas salona apdares maiņa ir dārgs pakalpojums, tāpēc pārvalku uzstādīšana ir ļoti populāra un salīdzinoši lēta alternatīva. Tie lieliski pasagā sēdekļus un un pilda dekoratīvas funkcijas. Ar to palīdzību Jūs varat efektīvi mainīt salona izskatu, atveidojot tā agrāko šiku un skaistumu. Ar mūsu produkta iegādi braukšana automašīnā kļūs daudz ērtāka un patīkamāka.

Kvalitatīvi HONDA automašīnu sēdekļu aizsargpārvalki

Var rasties vairāki iemesli nopirkt autopārvalkus. Visbiežāk tas ir vēlme paslēpt nolietotu sēdekļu apšuvumu un uzlabot salona izskatu. Bet ir arī autovadītāji, kuri iepriekš rūpējas par savu sēdekļu stāvokli un uzstāda tos jaunā salonā. Šis risinājums ir ļoti praktisks, jo tas saglabās oriģinālo apšuvumu. Nepieciešamības gadījumā pārdot automašīnu būs iespējams par augstāku cenu.

Rūpēties par salona pasargāšanu ir vērts ja jūs bieži dodaties ārpus pilsētas makšķerēt, medīt vai nodarboties ar citām aktivitātēm un izmantojat sēdekļus bagāžas izvietošanai vai ņemat līdzi bērnus vai mājdzīvniekus. Šajā gadījumā pārvalki palīdzēs novērst traipus un bojājumus.