FORD Kuga

FORD KUGA I 2008-2012
FORD KUGA II 2012+

FORD C-Max

FORD С-MAX 2003-2010
FORD С-MAX 2010+

FORD EcoSport

EcoSport 2012-2017
EcoSport 2017+

FORD Focus

FORD FOCUS 1 1998-2005
FORD FOCUS 2 2005-2011
FORD FOCUS 3 2011+

FORD Galaxy

FORD GALAXY 1 1995-2005
FORD GALAXY 2 2006+

FORD Mondeo

FORD MONDEO III 2000-2007
FORD MONDEO IV 2007-2015
FORD MONDEO V 2015+

FORD Ranger

FORD Ranger 2

FORD Transit

FORD TRANSIT VII 2006-2015
FORD TRANSIT VIII 2014+
FORD TRANSIT TOURNEO 2006-2015

FORD S-Max

FORD S-MAX 2006+

Ford Tourneo

FORD Tourneo 2003-2013

SALOON kompānija ražo augstas kvalitātes sēdekļu no eko ādas FORD markas automobiļu sēdekļiem. Mūsu internetveikala mājaslapā var pasūtīt automašīnu sēdekļu pārvalkus un to profesionālu uzstādīšanu. Mēs esam apkopojuši FORD sēdekļu pārvalku modeļu klāstu kas sastāv no 25 populārākiem modeļiem. Tie ir ideāli piemēroti Jūsu automašīnai, jo tie ir izveidoti saskaņā ar rūpnīcas sēdekļu parametriem, precīzi atveidojot to formu un izmērus, kā arī tehniskās īpatnības un salona parametrus. Ar to palīdzību Jūs varat atjaunināt interjera izskatu, tā zaudēto skaistumu un šiku un pasargāt rūpnīcas sēdekļu apšuvumu no netīrumiem un bojājumiem.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

FORD automašīnu modeļu sēdekļu pārvalki

Pārvalki ir izgatavoti no augstas kvalitātes eko ādas, tie ir patīkami uz tausta un nodilumizturīgi. Tie ir piestiprināmi ar āķiem un līpslēdzējiem. Tā kā āķi ar elastīgām gumijām tiek izmantoti kā stiprinājumi, pārvalki ir viegli uzstādāmi. Apkopes process ir vienkāršs materiāla īpatnību dēļ, tīrīšana tiek veikta ar parastu mitru salveti, ļaujot ietaupīt uz profesionālās ķīmiskas tīrīšanas.

Sēdekļu pilnīga profesionāla pārvilkšana, visbiežāk izmaksa diezgan dārgi. Tieši tāpēc vairāki autovadītāji izvēlas autopārvalkus. Atjaunots interjers piešķir automašīnai svaigu izskatu, paslēpj visus trūkumus un veicina komforta izjūtu. Ja vēlaties saglabāt salona rūpnīcisko izskatu, sēdekļu pārvalki lieliski tam noderēs. Tas palīdzēs Jums nākotnē automašīnu pārdot par augstāku cenu. Ja sēdekļi jau ir nodiluši vai netīri, tad Jūs varat paslēpt šos trūkumus. Jebkurā gadījumā salona dizaina atjaunināšana nāks par labu Jūsu automašīnai, padarot braukšanu patīkamāku.

Kvalitatīvi FORD automašīnu sēdekļu aizsargpārvalki

Ņemot vērā, ka mūsu produkti ir veidoti pēc precīziem atsevišķu FORD modeļu rūpnīcas sēdekļu modeļiem, tie ideāli atbilst sēdekļu formai. SALOON internetveikala piedāvāts pārvalku sortiments nodrošina ne tikai modeļu klāsta izvēli, bet arī dizaina risinājumus un krāsu variantus.
Kāpēc autovadītāji izvēlas pirkt autopārvalkus? Kādas priekšrocības tiem ir?
Ja automašīnas sēdekļi jau ir nodiluši, tad to uzstādīšana paslēps visus trūkumus un atjauninās salonu, kas ir daudz praktiskāka un lētāka alternatīva salona pilnīgajai at pārvilkšanai. Pārvalkus uzvelk arī uz jauniem sēdekļiem, lai saglabātu rūpnīcas izskatu un nākotnē pārdotu automašīnu par augstāku cenu.

Ja Jums ir bērni, kurus Jūs bieži ņemat līdzi, tad tie pārvalki kalpos kā lieliskā aizsardzība pret visādiem iespējamiem netīrumiem. Ir gadījumi, kad autovadītāji vēlas mainīt interjera dizainu, padarīt to oriģinālu un pat stilīgāku, tiši sēdekļu pārvalki palīdz to izdarīt. Tie arī palīdzes Jums atjaunināt mašīnas vecu salonu, pasargājot apšuvumu no bojājumiem un netīrumiem, kā arī palielinot komfortu braukšanas laikā.