FIAT Ducato

Ducato 3 seats

FIAT Fullback

Fullback 2016+

FIAT Scudo

Scudo 2006+

FIAT Doblo

Doblo 2001-2006
Doblo 2006+

SALOON ir interneta veikals, kas tirgo automašīnu sēdekļu pārvalkus un uzstāda tos. Šajā vietnes sadaļā ir liela preču kolekcija FIAT automašīnām, kurā ir aptvērti izstrādājumi vairāk nekā 10 šīs markas modeļiem. Mūsu auto pārvalki ideāli piestāv šo modeļu mašīnu salonam, jo tie ir izveidoti saskaņā ar oriģinālo sēdekļu parametriem, un visas tehniskās detaļas un īpašības ir ņemtas vērā. Tos ir viegli uzstādīt, un to ērtā kopšana ļauj ietaupīt naudu uz profesionālās ķīmiskas tīrīšanas. Pārvalki ir piestiprināmi ar āķiem un āķiem ar elastīgām lentēm, kā arī ar līpslēdzējiem. Īpaša uzmanība jāpievērš materiāla augstai kvalitātei, kas garantē izstrādājumu nodilumizturību.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

Modeļu FIAT automašīnu sēdekļu pārvalki

Pārvalki no eko ādas ir lielisks veca salona atjauninājuma veids. Katrs šī produkta modelis ir ideāli piemērots konkrētam FIAT transportlīdzekļa modeļa sēdekļiem. Tie tika izveidoti pēc rūpnīcas sēdekļu modeļiem, ņemot vērā visas interjera nianses. Ja sēdeklī ir dažādas tehniskās atveres vai papildu funkcijas, piemēram, apsilde, gaisa spilvens, atvāžams galds un atgāžama atzveltne, tas viss tiek ņemts vērā.

SALOON auto sēdekļu pārvalki atkārto oriģinālo sēdekļu formu un izmērus. Tādējādi, ja tie ir pareizi uzstādīti, tie izskatīsies kā oriģinālie FIAT rūpnicas izstrādājumi. Sortimentā ir ne tikai plašs modeļu klāsts, bet arī plašs krāsu diapazons, kā arī izvēlei ir pieejami dažādi dizaina risinājumi. Līdz ar to Jums ir iespējams izvēlēties tieši to variantu, kas būs lieliski atbilstošs Jūsu automašīnas salona un interjera stilam.

Automašīnu sēdekļu aizsargpārvalki FIAT automašīnām

Nopirkt automašīnu sēdekļu pārvalkus ir lieliska iespēja mainīt salona ārejo izskatu pilnībā, netērējot naudu dārgai salona auduma pārvilkšanai. Autovadītājs pie stūres pavada aptuveni vidēji 1000 stundas gadā, kas nozīmē, ka salona nodilums ir tikai laika jautājums. Pārvalki lieliski slēpj nodilušo, bojāto un notraipīto sēdekļu trūkumus un atjaunina interjeru, padarot to stilīgāku, modernāku un pievilcīgāku. Daudzi autovadītāji negaida, kad apšuvums kļūs nederīgs, un, pērkot jaunu automašīnu, nekavējoties uzvelk pārvalkus, lai nākotnē auto varētu pārdot par augstāku cenu ar ideālo rūpnīcas apšuvuma stāvoklī.

Pat ja Jūs katru dienu nelietojat automašīnu, bet dažreiz vēlaties doties ārpus pilsētas, lai aktīvi atpūstos, makšķerētu, medītu vai dotos mežā pēc ogām un sēnēm, pārvalki Jums noderēs. Tie būs īpaši aktuāli, ja automašīnas salons tiek izmantots bagāžas izvietošanai, vai ja ceļojumā līdzi tiek ņemti mājdzīvnieki un bērni.