Dacia Duster

Duster 2011-2015
Duster 2016-2018
Duster 2018+

Dacia Sandero

sandero seat covers
Dacia Sandero I
Dacia Sandero II

Dacia Logan

dacia logan seat covers
Dacia Logan
Dacia Logan II
Dacia Logan MCV

Dacia Dokker

dokker seat covers
Dacia Dokker

Dacia Lodgy

dacia lodgy seat covers
Dacia Lodgy

Ja Jūs domājat par Dacia auto sēdekļu pārvalku pasūtīšanu, tad Jūsu automašīnas interjera apšuvums visticamāk ir nodilis. Bieži vien sēdekļi pēc ilgstošas lietošanas nodilst, un trūkumi ir jānoslēpj. Mūsu piedāvātā produkcija ļauj ātri, efektīvi un lēti atjaunināt automašīnas salonu un tā agrāku pievilcību. Ir vērts savlaicīgi parūpēties par sēdekļu drošību. Uzstādot čeholus jaunā Dacia salonā, oriģinālais apšuvums paliek neskarts pat pēc liela nobraukuma, pārdot automašīnu ar svaigu salonu ir daudz vieglāk – tas var palielināt pārdošanas cenu.

Mēs piedāvājam apmēram 10 pārvalku modeļus tieši Dacia saloniem, turklāt tiek piedāvātas visdažādākās krāsas un stili. Mūsu pārvalki tiek ražoti no augstas kvalitātes eko ādas, tie ir nodilumizturīgi un pilnībā atveido zīmola sēdekļu formu. Līdz ar to Jūs varēsiet izvēlēties variantus, kuri ir ideāli iederās automašīnas interjerā un izskatīsies kā oriģinālās sastāvdaļas. Ja Jūs pasūtāt arī profesionālas uzstādīšanas pakalpojumu, tad SALOON speciālisti tos iešūs oriģinālajā apšuvumā, lai panāktu salona pārvilkšanas vizuālo efektu.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

Skaisti Dacia populāro modeļu auto sēdekļu pārvalki

Mūsu produkciju ir viegli uzstādīt un kopt. Pamatojums tam ir pārdomāti stiprinājumi – āķi ar elastīgām gumijām un līpslēdzējiem. Tādējādi Jūs varat tos uzstādīt un noņemt arī patstāvīgi.

Mūsu sēdekļu pārvalkus var var notīrīt, aizmirstot par ķīmisko tīrītavu, tādējādi ietaupot naudu. Vienkārši notīriet netīrumus ar mitru salveti. Iegādāties pārvalkus ir daudz lētāk nekā pārvilkt salona apdari no jauna. Ir arī vērts pieminēt, ka SALOON kompānijai ir lojāla cenu politika, un cenas ir pieejami.
Šajā tiešsaistes veikalā piedāvātie pārvalki ir nodilumizturīgi, karstumizturīgi un ir viegli tīrāmi. Tie izceļas arī ar skaistumu un stilu, ļaujot atjaunināt vai pilnībā pārveidot automašīnas interjeru, radot unikālu dizainu.

Nodilumizturīgi Dacia auto sēdekļu aizsargpārvalki

Nopirkt auto sēdekļu pārvalkus būs ļoti vieds lēmums, it īpaši ja Jūs bieži ekspluatējat savu automašīnu ārpus pilsētas vai ekstrēmos apstākļos, salonā pārvadājot visāda veida bagāžu, mājdzīvniekus un bērnus. Ar mūsu pārvalkiem krēsli būs pasargāti un izskatīsies kā jauni!