Audi A4

AUDI А-4 SD/AVANT B6/В7 (8Е) 2004-2007
AUDI А-4 SD/AVANT В7 (8Е) 2004-2007

Audi A6

AUDI А6 SD/AVANT С6 2004-2010
AUDI A6 С7 2011-2018

Internetveikals SALOON piedāvā Jums plašu automobiļu pārvalku izvēli. Šajā sadaļā ir atrodami pārvalki AUDI automobiļu sēdekļiem. Sortimentā ir preces, kas ir piemērotas apmēram 10 šī markas automašīnu modeļu interjeriem. Piedāvātie modeļi ir vispopulārākie, tāpēc Jūs noteikti atradīsiet preci, kura būs piemērota tieši Jūsu automašīnai. Visas preces ir ražotas no augstas kvalitātes eko ādas. Tas ir  materiāls, kas izceļas ar nodilumizturību. Pārvalku stiprināšanai tiek izmantoti līpslēdzēji un āķi ar elastīgām gumijām. Sēdekļu krāsu un dizainu ir iespējams izvēlēties atbilstošāku salona interjeram.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

Modeļu sēdekļu pārvalki AUDI kompānijas sēdekļiem

Pārvalki ir ražoti no mūsdienīga un augsti tehnoloģiska materiāla – eko ādas. Tie perfekti atveido oriģinālo sēdekļa formu, jo pārvalki ir ražoti pēc oriģinālajām veidnēm. Ražošanas laikā bija ievērota katra konkrētā AUDI automašīnas modeļa interjera detaļa un autosalona īpatnības. Tika ņemti vērā sēdekļu tehniskie parametri, forma un izmēri, kā arī tādi elementi kā roku un galvas balsti. Ja ir apsilde, gaisa spilvens, galds, atvāžams galdiņš, atgāžamas krēslu atzveltnes un tehniskās atveres, tas viss arī tiks ņemts vērā.
AUDI autopārvalki, kas pilnībā atveido šī zīmola noteikto automašīnu oriģinālo krēslu formu un izmērus, ir ideāli piemēroti Jūsu mašīnai. Tie ir skaisti un stilīgi, kvalitatīvi un izturīgi, kā arī tos viegli tīrīt. Pārvalki palīdzēs Jums viegli un ātri noslēpt jebkurus oriģinālās sēdekļu virsmas auduma trūkumus un arī pasargāt salonu no bojājumiem un netīrumiem. Plaša sortimenta un krāsu gammas izvēles dēļ var ievērojami un izdevīgi atjaunināt salonu, padarot to pievilcīgāk un piešķirot tam unikālo stilu.

AUDI automobiļu sēdekļu aizsargpārvalki

Vidusmēra autovadītājs pavada savā transportlīdzeklī ne mazāk par 1000 stundām gadā. Intensīvas ekspluatācijas laikā salona apšuvums ātri nodilst. Daži autovadītāji izvēlas nopirkt modeļu autopārvalkus arī tad, ja viņi neizmanto savu transporta līdzekli ļoti aktīvi. Piemēram, ja viņiem patīk pavadīt brīvdienas ārpus pilsētas, aktīvi atpūšoties, ceļojot, medījot, makšķerējot, lasot ogas un sēnes, tad bieži nākas izmantot salonu bagāžas un citu mantu izvietošanai. Turklāt diezgan bieži līdzi tiek ņemti mājas dzīvnieki un bērni, kas nozīme, ka tādos apstākļos apšuvums var tikt sasmērēts vai pat sabojāts diezgan viegli. Tādēļ ir vērts izvairīties no riska un iegādāties pārvalkus.