Ne visi autovadītāji atzīst automašīnu sēdekļu pārvalku pirkšanas nepieciešamību. Visticamāk, tas ir saistīts ar to, ka lielākā daļa nezina par to vārākām priekšrocībām un saista tos ar kaut ko neglītu un vecmodīgu.

Sēdekļu pārvalki jaunajā automašīnā

Īpaši jaunu automašīnu īpašnieki reti domā par čeholu iegādi, taču visi vēlas ādas salonu. Visbiežāk, pērkot jaunu auto salonā, jūs nevarēsiet to iegādāties ar ādas salonu minimālā komplektācijā. Galu galā salonā prasīs krietnu summu par papildus ekstrām ar ādas salonu. Vairumā gadījumu klienti atsakās no šādas iespējas un saņem jaunu automašīnu ar parastu auduma salonu..

Jau pēc mēneša automašīnas lietošanas īpašnieks var pamanīt, kā oriģinālā apdare sāk smērēties un sēdekļa augšējais slānis sāk attālināties no rūpnīcas porolona. Rūpīgi izpētot šādus salonus, jūs varat viegli pamanīt, ka tie arī ir pārvalki, kurus uzlika autoražotājs.

Kas tieši ir modeļu sēdekļu pārvalki?

Pārvalki ir šūti noņemot izmērus no konkrēta auto modeļa, ņemot vērā tā formu un komplektāciju. Tie derēs, tikai šim konkrētam modelim un izskatīsies, ka pāršūts salons.

Mūsu produkta iegāde jau sāk atmaksāties kopš pirkuma dienas. Pāris mēnešu laikā jūs jau atgūsiest ķīmiskās tīrīšanas izmaksas.
Ar automašīnas sēdekļu pārvalku palīdzību jūs atrisināsit daudzas problēmas. Jūs pārtrauksiet uztraukties par to, ka jūsu mājdzīvnieks ielec salonā pēc pastaigas ar netīrām ķepām  vai mazulis kaut ko izlijis vai notraipis. Jūs nekad vairs neredzēsiet, traipus un netīrumus uz apdares, mitrus pleķus un suņu spalvu, kas ieēdās audumā.

Savukārt lietotās automašīnās, mūsu produkts paslēps salona bojājumus un padarīs braukšanu patīkamāku.

Kad nolemsiet šķirties no sava auto, bez šaubām jūs to varēsiet dārgāk pārdot.  Pārvalki saglabā oriģinālu apdari neskartu. Turklāt modeļu sēdekļu pārvalkus ir grūti atšķirt no pāršūta salona, kas noteikti paaugstina mašīnas tirgus cenu.

Čeholu priekšrocības:

– perforācija neļauj mugurai svīst karstā laikā
– patīkami uz tausta
– izsturīgi
– viegli kopjami
– pasargā salonu no jebkādām bojājumiem
-neklūst cieti aukstā laikā
– pieejamas cenas
-ideāli pieguļ

Automašīna mūsdienās tiek izmantota ļoti daudz un ne tikai kā pārvietošanās līdzeklis, vienmēr ir patīkami izbaudīt ceļu tīrā salonā un veltīt minimālas pūles tā tīrīšanai un naudu tā uzturēšanai. Savukārt, bieži veicot ķīmisko tīrīšanu, jūs tikai pasliktināsiet apšuvuma stāvokli, ķīmiskās tīrīšanas efekts būs redzams tikai pirmo mēnesi, jo netīrumi sēž dziļi iekšā krēslos.
Vienīgais pareizais lēmums būtu iegādāties modeļu sēdekļu pārvalkus, kas izgatavoti no nodilumizturīgas eko ādas, kuru vidējais kalpošanas laiks ir 4-5 gadi.