Volkswagen Amarok

VW Amarok 2010+

Volkswagen Tiguan

VW Tiguan I 2006-2017
VW Tiguan II 2017+

Volkswagen Passat

VW Passat B6
VW Passat B7
VW Passat B8

Volkswagen Caddy

VW Caddy 2004-2015
VW Caddy 2015+

Volkswagen Crafter

VW Crafter 2006+

Volkswagen Golf

VW Golf 5
VW Golf 6
VW Golf 7
VW E-Golf

Volkswagen Sharan

VW Sharan 5 seats 2000-2010
VW Sharan 7 seats 2000-2010

Volkswagen Jetta

VW Jetta 5 2005-2011
VW Jetta 6 2011+
VW Jetta 6 “Life” 2017+

Volkswagen Beetle

RHZUOS7WJJBLFHCI5J2DJBU5EI
VW New Beetle

Volkswagen Polo

vw polo seat covers
VW Polo IV
VW Polo V

Volkswagen T-Roc

t-roc seat covers
VW T-Roc

Volkswagen Touareg

VW Touareg 2011+
VW Touareg 2002-2011

Volkswagen Touran

VW Touran 5 seats 2003-2010
VW Touran 5 seats 2011+
VW Touran 7 seats 2003-2010
VW Touran 7 seats 2011+

Meklējat sēdekļu pārvalkus Volkswagen automašīnai? Mēs piedāvājam plašu kolekciju šīs vācu markas modeļiem. Piedāvājumā ir vairāk nekā 10 produktu veidi ar plašu krāsu un stilu izvēli, kur katrs autovadītajs spēs atrast vispiemērotāko variantu savas automašīnas salonam. Pārvalki ir ražoti  tieši pēc konkrēta Volkswagen modeļa oriģināla sēdekļa izmēra. Mēs ņēmam vērā katru sēdekļa detaļu: tā formu un izmērus, kā arī atvāžama galda, apsildes, gaisa spilvenu un tehnisko atvērumu esamību. Tiek ņemti vērā arī visi citi salona parametri, un šāds pārvalks, kas tiek uzlikts uz piemērota automašīnas modeļa krēsla, izskatīsies kā oriģinālais.

Mūsu pārvalki tiek ražoti no augstākās kvalitātes eko ādas, tādēļ tie ir nodilumizturīgi. SALOON lojālas cenu politikas dēļ pārvalkus var iegādāties par pieņēmamu cenu. Starp citu, tie maksā daudz mazāk nekā salona pilnīga pārvilkšana, turklāt nodrošina lielisku funkcionalitāti. Piemēram, šiem izstrādājumiem ir īpaši stiprinājumi – āķi ar elastīgām lentēm un līpslēdzējiem, tāpēc tos ir viegli uzstādīt arī pašam. Lielāko daļu netīrumu var notīrīt ar parasti mitru salvetīti, tāpēc nav nepieciešams doties uz ķīmisko tīrītavu.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

Nedārgi Volkswagen modeļu auto sēdekļu aizsargpārvalki

Pārvalks pasargā pret dažādiem mehāniskiem bojājumiem un piesārņojumu, slēpjot visus nodilušā apšuvuma trūkumus, atgriežot automašīnas salonam līdzšinējo skaistumu. Ar auto sēdekļu pārvalku esamību mašīnas salons izskatīsies ka jauns, tādēļ tos bieži izmanto jauna salona dizaina izveidei, piešķirot tam unikālu stilu.

Kā liecina statistika, autovadītājs pie stūres gadā pavada vidēji 1000 stundas. Ekspluatācijas laikā apšuvums agrāk vai vēlāk zaudēs savu skaistumu un pēc tam var kļūst par diskomforta cēloni braukšanas laikā. Tomēr nodilums kā tāds nav vienīgais faktors, kas bojā salonum jo neviens nav pasargāts no izletas kafijas, mehaniskiem bojājumiem vai netīrumiem, it īpaši ja bērni vai mājdzīvnieki tiek ņemti līdzi. Tādējādi daži autovadītāji uzreiz pēc automašīnas iegādes uzstāda SALOON pārvalkus savu mašīnu salonos.

Ilgizturīgi Volkswagen zīmola auto sēdekļu aizsargpārvalki

Uzņēmums SALOON piedāvā Jums nopirkt auto pārvalkus jūsu Volkswagen automašīnai ka arī uzstādīt tos. Šī pakalpojuma priekšrocība ir, ka mūsu meistari ne tikai uzstāda pārvalku, bet arī iešuj to oriģinālajā apšuvumā. Tādējādi sēdeklis izskatīsies kā pēc pārvilkšanas.

Protams, Jūs varat uzstādīt tos patstāvīgi, izmantojot video instrukcijas mūsu mājaslapā, lai to izdarītu visu pareizi. Ja būs nepieciešams, mūsu menedžeri atbildēs uz Jūsu jautājumiem.