Renault Fluence

Renault Fluence 2009–2015

Renault Megane

Renault MEGANE 2 2003-2010
Renault MEGANE 3 2010+
Renault MEGANE I 1996-2003

Renault Koleos

Renault Koleos 2008+

Renault Scenic

Scenic 2 2003-2009
Scenic 3 2009+

Renault Kangoo

KANGOO I 2 seats 1998-2008
KANGOO I 5 seats 1998-2008
KANGOO II seats 2008-2013+
KANGOO II 2seats 2013+

Renault Master

MASTER 3 seats 2013+

Renault Laguna

Laguna 2 2001-2005

Laipni lūdzam uzņēmuma SALOON tiešsaistes veikala mājaslapā. Mūsu uzņēmums ir augstas kvalitātes pārvalku ražotājs. Šeit Jūs varat pasūtīt Renault auto sēdekļu pārvalkus. Mēs apkopojām 10 populārāko šī zīmola modeļu produktus. Piedāvātie pārvalki ir ražoti pēc oriģinālo sēdekļu modeļiem, tāpēc tie pilnībā atkārto to formu, izmērus un visus tehniskos parametrus. Ja Jūs tos vilksiet uz noteiktās Renault automašīnas markas sēdekļiem, pārvalki izskatīsies kā oriģinālā salona apšuvums.

Sēdekļi tiek ražoti no eko ādas un ir kvalitatīvi. Tie ir augstas kvalitātes izstrādājumi, nodilumizturīgi, kas lieliski aizsargā apšuvumu no netīrumiem un bojājumiem, kā arī slēpj tā nodilumu. Ar to palīdzību automašīnas salons pilnībā tiek pārveidots, atveidojot līdzšinējo stilu.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

Renault modeļu auto sēdekļu pārvalki par pieejamu cenu

SALOON pārvalki ir stiprināti ar līpsledzēju, āķi un gumiju palīdzību. Kopšanas process ir elementārs – vienkārši noslauciet netīrumus ar mitru salveti, un Jums vairs nebūs jātērē nauda ķīmiskajai tīrīšanai. Tagad pat bērni, kas brauc kopā ar autovadītāju, nesagādās rūpes tirot salonu pēc braciena. SALOON izstrādājumu uzstādīšana ir praktisks risinājums, jo salona apšuvuma pārvilkšana nav lēta.

Аuto sēdekļu pārvalki tiek ražoti, izmantojot precīzas veidnes, kas ņemtas no konkrētiem Renault modeļa rūpnīcas automašīnu sēdekļiem. Viņi precīzi atkārto sēdekļu formu, parametrus un tehniskās nianses. Tiek ņemta vērā arī kompletācija; ja sēdekļiem ir apsilde, gaisa spilveni un tehniskās atveres, šīs detaļas noteikti tiek ņemtas vērā. SALOON produkti izskatīsies kā oriģinālie un lieliski piestāves Jūsu automašīnas salonam. Izvēle neierobežojas tikai ar modeļu klāstu, tiek piedāvāts arī plašš dizainu un krāsu sortiments.

Izturīgi Renault auto sēdekļu aizsargpārvalki pa salīdzinoši nedārgām cenām

Vēlme nopirkt auto sēdekļu pārvalkus var rasties uzreiz pēc automašīnas iegādes. Vairāki īpašnieki vēlas atstāt rūpnīcas apšuvumu neskartu, lai automašīnu varētu pārdot dārgāk. Tomēr, visbiežāk pārvalki tiek uzstādīti uz jau nolietotiem sēdekļiem, lai paslēptu ekspluatācijas laikā radītu nodilumu. Tie spēj atjaunināt salonu, atgriežot bijušo košumu un pievilcību.

Dažreiz autovadītāji tos izmanto, lai eksperimentētu ar automašīnas salona dizainu un izveidotu savu stilu. Pārvalkiem ir dekoratīvas un salona pasargāšanas funkcijas, kā arī tie padara braukšanu patīkamāku.