Opel Crossland

Crossland

Opel Astra

ASTRA H
ASTRA K
ASTRA J

Opel Grandland

grandland seat covers
Grandland

Uzņēmuma SALOON tiešsaistes veikals autobraucējiem piedāvā lielu dažādu zīmolu eko ādas pārvalku izvēli auto sēdekļiem. Šajā sadaļā ir informācija par produktu klāstu populārākajiem Opel automašīnu modeļiem. Kolekcijā ir apmēram 10 izstrādājumi, no kuriem visi ir kvalitatīvi un nodilumizturīgi. Nopirkt auto sēdekļu pārvalkus ir ļoti vienkārši, ir tikai jāizvēlas un jāpasūta Jūsu automašīnas krēsliem piemērots izstrādājums.

Mēs nodrošinām arī profesionālas pārvalku uzstādīšanas pakalpojumus. Bet ir iespējams arī patstāvīgi uzstādīt pārvalkus, ir paredzēti stiprinājumi kā āķi ar elastīgām gumijām un āķi ar līpslēdzējiem. Tas ne tikai vienkāršo uzstādīšanas procesu, bet arī produktu noņemšanu. Lielāko daļu traipu var viegli notīrīt ar mitru salveti, kas ietaupīs naudu uz ķīmiskās tīrīšanas. SALOON produktu izmantošana ir daudz izdevīgāks risinājums nekā salona pārvilkšana, tajā pašā laikā tiek sasniegts gandrīz identisks rezultāts. Eko ādas pārvalki var pilnībā pārveidot automašīnas interjeru, padarot to stilīgāku un skaistāku.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

Opel modeļu automašīnu sēdekļu pārvalki par pieejamu cenu

Automašīnu sēdekļu pārvalki tiek ražoti, ņemot vērā visus noteiktās markas un modeļa automobiļu sēdekļu un salona parametrus. Tam tiek izmantoti precīzi rūpnīcas sēdekļu modeļi, kuru dēļ izstrādājumi pilnībā atkārto savu formu, izmērus un tehniskās niances. Ja ir apsilde un atvāžams galds, gaisa spilvens un atgāžama sēdekļa atzveltne, galvas balsts un roku balsti, tas viss tiks ņemts vērā. Šāds pārvalks, kas uzstādīts uz attiecīgā Opel modeļa sēdekļa, izskatīsies kā oriģinālais, it kā tas būtu daļa no rūpnīcas salona.

Liels modeļu klāsts, plaša krāsu palete un dizaina risinājumu izvēle palīdzēs Jums izvēlēties perfektu variantu, kas ir 100% piemērots Jūsu automašīnai.

Izplatītāko Opel automašīnu sēdekļu aizsargpārvalki

Autopārvalki tiek izmantoti vairāku iemeslu dēļ. Pirmais iemesls ir iespēja salīdzinoši lēti atjaunināt salona interjeru un paslēpt visus nolietota apšuvuma trūkumus. Otrais iemesls ir spēja pasargāt jaunus sēdekļus no nodiluma, bojājumiem un netīrumiem.

Tas ir īpaši svarīgi, ja bērni vai mājdzīvnieki tiek ņemti līdzi ceļojumos. Turklāt, ja automašīna tuvākajā nākotnē tiks pārdota, labā stāvoklī palicis rūpnīcas salons palielinās tā vērtību. Trešais iemesls ir šāds: autovadītāji, kuriem patīk eksperimentēt ar stiliem, kuri vēlas izveidot oriģinālo salona dizainu, var to paveikt nopērkot modeļu sēdekļu pārvalkus.