Nissan X-Trail

X-TRAIL Т-32 2015+
X-TRAIL Т-31 2007-2015
X-TRAIL Т-30 2001-2007
X-TRAIL Т-30 (Columbia) 2001-2007

Nissan Juke

Juke 2010+

Nissan Navara

Navara D40 2005+

Nissan Pathfinder

PATHFINDER III (R51) 7 seats 2004-2014
PATHFINDER III (R51) 5 seats 2004-2014

Nissan Qashqai

QASHQAI I 2006-2014
QASHQAI + 2 2007+
QASHQAI II 2014+

Nissan Leaf

nissan leaf seat covers
Leaf Ze1
Leaf Ze0

Nissan Rogue

rogue seat cove
Rogue Sport
Rogue SE

Nissan NP300

np300 seat covers
NP 300

Nissan NV400

nv400 seat covers
NV 400

SALOON kompānijas internetveikalā autovadītājiem tiek piedāvāts liels autosēdekļu pārvalku sortiments.

Mēs ražojam, pārdodam un uzstādām automašīnu sēdekļu pārvalkus vairāk nekā 10 Nissan populāriem modeļiem. Tie ir augstas kvalitātes izstrādājumi, kuri ir ražoti no eko ādas – mūsdienīga un nodilumizturīga materiāla. Tie droši pasargās apšuvumu no bojājumiem, vai arī paslēps visus veca apšuvuma trūkumus, atjauninot automašīnas salonu. Šādu pārvalku esamības dēļ Jūsu automašīnas interjers izskatīsies kā jauns, un pievienos transportlīdzeklim jaunu izskatu.

SALOON pārvalkus var noņemt un uzstādīt patstāvīgi ar tādiem stiprinājumiem kā āķi ar elastīgām gumijām un līpslēdzejiem. Šis risinājumы atvieglo uzstādīšanas procesu.

Kas attiecas uz tīrīšanu, tad tos ir viegli kopt ar parastu mitru salveti. Tas ietaupīs Jums naudu uz ķīmiskās tīrīšanas. Pārvalki no kvalitatīvas eko ādas ir lieliska alternatīva sēdekļu pilnīgai pārvilkšanai, kas prasa daudz laika un ir finansiāli neizdevīgs risinājums.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

Nedārgi Nissan automašīnu sēdekļu aizsargpārvalki

Autosēdekļu pārvalkus izmanto autovadītāji, kas rūpējas par saviem transporta līdzekļiem. Tie ir paredzēti interjera atjaunināšanai, veca apšuvuma izskata uzlabošanai un nodiluma paslēpšanai, kā arī netīrumu vai mehānisku bojājumu seku novēršanai. Daži autovadītāji tos savlaicīgi uzstāda uz jaunu automašīnu sēdekļiem, lai saglabātu oriģinālo apšuvumu, jo šis lēmums nākotnē palīdzēs automašīnu pārdot dārgāk. Dažreiz autovadītāji vēlas mainīt apnikušo salona dizainu, vai arī izveidot savu personīgo interjera stilu. To ir iespējams izdarīt ātrāk, lētāk un praktiskāk, izmantojot sēdekļu pārvalkus.

Nopirkt automašīnu sēdekļu pārvalkus ir vieds risinājums. Tie ir ideāli piemēroti Jūsu automašīnai, jo tie ir ražoti atbilstoši rūpnīcas sēdekļu veidnēm. Čeholi precīzi atkārto sēdekļu formu un izmērus līdz milimetriem, turklāt tajos tiek ņemtas vērā visas konkrētā automobiļa salona interjera elementi. Mūsu produkti izskatīsies kā oriģinālās detaļas uz Jūsu sēdekļiem.

Nissan automašīnu sēdekļu aizsargpārvalki

Ņemot vērā statistikas datus, apšuvuma nodilums ir tikai laika jautājums, jo pat vidusmēra autovadītājs gada laikā pavada apmēram 1000 stundas mašīnā. Bet pat tad, ja automašīna netiek bieži izmantota, joprojām ir gadījumi, kad sēdekļiem ir nepieciešama aizsardzība pret netīrumiem un bojājumiem.

Piemēram, ja automašīnu izmanto braucieniem uz laukiem, ceļojumiem, braucieniem uz makšķerēšanu vai medībām. Šajā gadījumā lietošanas apstākļu dēļ sēdekļi var tikt bojāti vai sasmērēti, īpaši ja salonu izmanto bagāžas un mājdzīvnieku pārvadāšanai vai kad bērni tiek ņemti līdzi ceļojumā.