Mercedes B-Class

b class seat covers
Mercedes W-245 2005-2011

Mercedes E-Class

Mercedes W124

Mercedes A-Class

aclass
Mercedes W169 2004-2012

SALOON ir kompānija, kas ražo automašīnu sēdekļu pārvalkus, nodarbojas ar to realizāciju un profesionālu uzstādīšanu. Mēs piedāvājam plašu pārvalku sortimentu dažādu marku automašīnu sēdekļiem. Tieši šī tiešsaistes veikala sadaļa piedāvā Jūsu uzmanībai apmēram 10 veidu preces populārākajiem Mercedes automašīnu modeļiem. Šeit Jūs varat izvēlēties ne tikai produkta veidu, kas ir vispiemērotāks noteikta zīmola krēslam, bet arī krāsu, stilu un oriģinālu dizainu. Pārvalki lieliski piegulēs sēdekļiem, izskatīsiet kā oriģinālie, jo izgatavoti pēc zīmola standartizmēriem. Ar to palīdzību Jūs saglabāsiet rūpnīcas apšuvumu un paslēpsiet visus nodilušo sēdekļu trūkumus un varēsiet atjaunināt veca salona interjeru, padarot to pievilcīgāk.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

Mercedes kompānijas modeļu autosēdekļu pārvalki

Mūsu pārvalki ir izgatavoti no augstākās kvalitātes eko ādas, tie ir diezgan nodilumizturīgi un perfekti atveido oriģinālo sēdekļu formu. Ražošanas laikā tiek ņemta vērā ne tikai sēdekļa forma un izmēri, bet arī tā katra Mercedes modeļa salona īpatnības: apsilde, gaisa spilvens, atvāžams galds, atgāžamas sēdekļa atzveltnes un tehniskās atveres.

Mercedes automašīnu sēdekļu pārvalki ir skaisti un stilīgi, tie ne tikai perfekti savienosies ar salona dizainu, bet krietni atsvaidzinās salonu, padarot to skaistāku un iespaidīgu. Šie izstrādājumi ir viegli noņemami, jo stiprinājumam tiek izmantoti āķi ar elastīgām gumijām un līpslēdzēji. Pārvalku materiāla īpatnības ļauj vadītājam viegli notīrīt tos ar parastu mitru salveti, bez ķīmiskās tīrīšanas, un tas ir ievērojams ietaupījums. Tie droši aizsargā jaunu apšuvumu no mehāniskiem bojājumiem un netīrumiem, kā arī lieliski paslēpj tos uz veciem sēdekļiem, atgriežot salonam līdzšīnējo skaistumu.

Skaisti Mercedes automašīnu sēdekļu aizsargpārvalki

Lielākā daļa autovadītāju pārvalkus izmanto, lai slēptu jau esošus trūkumus, jo tas ir daudz lētāk nekā pārvilkt salona apdari, un gala rezultāts nemaz nav sliktāks. Bet, ir lietderīgi tos uzstādīt pat arī uzreiz pēc jaunas automašīnas iegādes, lai saglabātu sākotnējo interjeru stāvokli, un nākotnē pārdotu automašīnu par augstāku cenu.

Vidēji autovadītājs pavada aptuveni 1000 stundas gadā braucot, tāpēc apšuvuma nodilums ir tikai laika jautājums. Taču, pat ja automašīna netiek lietota pārāk aktīvi, gadās, kad pārvalki ir vienkārši nepieciešami. Tie ir ļoti aktuāli, ja autovadītājam patīk izbrauk laukos, medīt, makšķerēt, lasīt sēnes vai pavadīt laiku dabā. Nerētos gadījumos salonu izmanto bagāžas izvietošanai, un arī bērni un mājdzīvnieki bieži tiek ņemti līdzi ceļojumā. Tieši tāpēc mēs piedāvājam nopirkt automašīnu sēdekļu pārvalkus, kuri palīdzēs saglabāt sēdekļus tīrus un veselus