Lexus IS

Lexus IS 2005-2013

Lexus RX

Lexus RX 2010+

Apmēram 1000 stundas gadā vidusmēra autovadītājs pavada pie savas automašīnas stūres. Tas nozīmē, ka sēdekļi ir pirmie salona elementi, kas nodilst, jo tie ne tikai tiek pastāvīgi izmantoti, bet arī pakļauti negatīvai ietekmei no ārejās vides. Netīrumi un visa veida bojājumi nav nekas neparasts, it īpaši ja Jums ir bērni vai mājdzīvnieki. Tādēļ nopirkt auto sēdekļu pārvalkus Jums būs par labu. Internetveikals SALOON sagatavoja lielu izstrādājumu kolekciju, kurā ietilpst izstrādājumi vairākiem Lexus markas populārajiem modeļiem.

Mūsu pārvalki ir šūti no eko ādas, izmantojot precīzus oriģinālo rūpnīcas krēslu modeļus. Viņi pilnībā atkārto krēsla formu un izmēru. Ražošanas procesā tiek ņemta vērā  katra detaļa, sākot ar galvas balsta un roku balstu parametriem, beidzot ar tehniskajām atverēm un papildus aprīkojumu. Tāpat tiek ņemtas vērā konkrētā automašīnas modeļa salona parametri. Tādējādi katrs izstrādājums izskatās tā, it kā tas būtu oriģināla salona daļa.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

Oriģinālie Lexus auto modeļu sēdekļu modeļu pārvalki

Uzņēmuma SALOON lojālas cenu politikas dēļ preču cenas joprojām ir diezgan zemas. Sēdekļu pārvalki ir lētāka, bet tikpat laba alternatīva salona pārvilkšanai. Turklāt auto sēdekļu pārvalkus ir viegli uzstādīt pa virsu vecai apdarei nebojājot to. Tos var uzstādīt arī patstāvīgi, bet mēs arī sniedzam profesionālas uzstādīšanas pakalpojumus. Mūsu speciālisti piešuj tos pie oriģināla apšuvuma, tāpēc sēdekļi izskatīsies kā jauni. Īpašs materiāls vienkāršo to kopšanas procesu un novērš nepieciešamību doties uz ķīmisko tīrītavu; lielāko daļu netīrumu var vienkārši notīrīt ar mitru drānu.

Modeļu auto sēdekļu aizsargpārvalki populāriem Lexus modeļiem

Ir vairāki iemesli uzstādīt Lexus auto sēdekļu pārvalkus. Pirmkārt, tie Jums noderēs, kad oriģinālais apšuvums nolietosies un tiks bojāts, kā arī zaudēs savu skaisto izskatu. Otrkārt, pārvalki spēj noslēpt sēdekļu trūkumus un atjaunot automašīnas pievilcību. Jūs varat arī novērst apšuvuma nodilumu un uzstādīt tos uz sēdekļiem tieši pēc jaunas automašīnas iegādes, lai tie spētu pasargāt tos no bojājumiem un netīrumiem.

Starp citu, automašīna ar labi saglabātu oriģinālo salonu var tikt pārdota dārgāk. Autovadītāji var izmantot SALOON produktus arī, lai mainītu interjera dizainu, izveidojot savu stilu. Jūs varēsiet to diezgan viegli izveidot, jo ir pieejama plaša krāsu palete un vairāki stilu un dizainu risinājumi.