Land Rover Discovery

DISCOVERY III 2004-2009

Land Rover Freelander

FREELANDER II 2006-2012
FREELANDER II 2012+

Land Rover Discovery Sport

Discovery Sport 2014+

Laipni lūdzam SALOON internetveikala mājaslapā. Šajā sadaļā tiek piedāvāts plašs Land Rover autosēdekļu pārvalku sortiments. Jūs varat nopirkt auto sēdekļu pārvalkus šīs markas modeļiem. Mēs esam izveidojuši produktu kolekciju, lai tie atbilstu populārāko Land Rover modeļu sēdekļiem. Katrs pārvalka modelis izceļas ar augstās kvalitātes materiāliem un apšuvumu, kas padara tos nodilumizturīgus. To ražošanas procesā tiek ņemti vērā oriģinālo sēdekļu izmēri un forma, kā arī konkrētas automašīnas markas interjera īpatnības. Tas ir viegli kopjami izstrādājumi, kas ir piestiprināti ar parastajiem āķiem, āķiem ar elastīgām gumijām un līpslēdzējiem. Tie ir lieliski piemēroti Jūsu automašīnas interjeram, kas padarīs to reprezentablāk, oriģinālāk un stilīgāk.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

Land Rover modeļu auto sēdekļu pārvalki

Pārvalki ir ražoti no augstas kvalitātes mūsdienīga materiāla – eko ādas. Pat ja Jūs to bieži ekspluatēsiet, tas kalpos Jums ilgu. Produkti precīzi atveido rūpnīcas sēdekļu formu, izmērus un tehniskos parametrus. Ja konkrētam Land Rover modeļa sēdeklim ir atgāžama atzveltne, atvāžams galds, apsilde, gaisa spilvens, tehniskās atveres un citi papildus elementi, tas viss tiks ņemts vērā ražošanas procesā. Tiek ņemti vērā arī atsevišķi salona interjera elementi, kas ietekmē sēdekļa izskatu un struktūru. Land Rover auto sēdekļu pārvalki ideāli piestāv noteiktā modeļa salonam. Kad tie ir pareizi uzstādīti, tie izskatās pēc oriģinālajiem, it kā tie tika uzstādīti rūpnieciski.

Čeholi izskatās stilīgi, skaisti un harmoniski oriģinālā interjerā. Ar to palīdzību var ne tikai pasargāt apšuvumu no bojājumiem un netīrumiem vai nu paslēpt esošās nepilnības, bet arī pārveidot salonu par unikālu un glītu.

Sēdekļu aizsargpārvalki populāriem Land Rover modeļiem

Kāpēc ir nepieciešami autopārvalki un kādas funkcijas tie pilda? Autovadītāji tos izmanto, lai aizsargātu apšuvumu vai paslēptu esošu interjera bojājumus, kā arī lai atjauninātu salonu. Tos var uzstādīt uz jauniem sēdekļiem, lai novērstu netīrumus un oriģinālā apšuvuma bojājumus. Tas ir lielisks ieguldījums, it īpaši ja īpašnieks nākotnē vēlas savu automašīnu pārdot par augstāku cenu. Salona dizaina atjaunināšanu vai maiņu bieži izmanto autovadītāji, kuri vēlas izveidot oriģinālu automašīnas interjera stilu. Šadā gadījumā pārvalki ir vienkārši neaizvietojami.

Tik un tā, SALOON izstrādājumu uzstādīšana ir daudz lētāka nekā pilnīga apšuvuma maiņa. Turklāt tie ir viegli kopjami, kas ļauj netērēt naudu profesionālai ķīmiskajai tīrīšanai. Tādējādi brauciens ar bērniem vai mājdzīvniekiem nesagādās nekādas neērtības.