Citroen Cactus

cactus seat covers
Citroen C4
Citroen C4 Picasso
Citroen C4 Grand Picasso

Citroen Berlingo

berlingo
Citroen Berlingo I
Citroen Berlingo II
Citroen Berlingo III Live

Citroen Cactus

cactus seat covers
Citroen Cactus I
Citroen Cactus II

Citroen C3

c3
Citroen C3 III

SALOON kompānija piedāvā Citroen auto sēdekļu pārvalkus, kuri ir ideāli piemēroti Jūsu mašīnai. Mēs esam apkopojuši produktus vairāk nekā 10 populāriem šī franču automobiļu zīmola modeļiem. Pārvalki ir ražoti saskaņā ar konkrētā automašīnas modeļa oriģinālo sēdekļu formu un izmēriem, tāpēc tie ir 100% piemērojami Jūsu automašīnai. Viss SALOON pārvalku modeļu klāsts ir ražots no augsti tehnoloģiskas eko ādas un izceļas ar nevainojamu apšuvuma kvalitāti. Sortiments nav ierobežots tikai ar modeļu izvēli, Jūs varat arī izvēlēties pārvalku krāsu un dizainu, kas palīdzēs atsvaidzināt salonu, paslēpt visus esoša apšuvuma trūkumus vai arī pasargāt salonu no bojājumiem.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

Citroen modeļu autosēdekļu pārvalki

Šie pārvalki ir ražoti no augstākās kvalitātes eko ādas. Tie ir ļoti izturīgi pret nodilumu, var kalpot ilgu laiku. Stiprināšanai tiek izmantoti āķi, līpslēdzēji un āķi ar elastīgām gumijām. Tos ir viegli uzstādīt, lai pēc tam kopt, tādējādi nemaksājot par ķīmisko tīrīšanu.
Auto sēdekļu pārvalki tiek veidoti, ievērojot oriģināla sēdekļa formu un izmērus, kā arī tehniskos parametrus. Tiek ņemta vērā katra detaļa un atsevišķs elements, ieskaitot konkrētā Citroen modeļa salona rūpnīcas parametrus. Ražošanas laikā tiek izmantoti augstas precizitātes instrumenti, tāpēc izstrādājums lieliski atveido salona formu un katru detaļu. Ja Jūsu automašīnas sēdeklim ir apsilde, gaisa spilvens, atvāžams galds un dažādas tehniskās atveres, tas viss tiek ņemts vērā. Pēc SALOON pārvalka uzstādīšanas sēdeklis izskatīsies kā oriģinālais.

Visu populāro Citroen modeļu sēdekļu aizsargpārvalki

Nopirkt auto sēdekļu pārvalkus, lai noslēptu sēdekļu nepilnības, ir lielisks risinājums. Tie padarīs automašīnas salonu pievilcīgāku. Tos var arī uzstādīt uz jauniem sēdekļiem, lai saglabātu sākotnējo izskatu, kas nākotnē ļaus automašīnu pārdot par augstāku cenu. Daži autovadītaji izvēlas atjaunināt interjeru izskatu ar pārvalku palīdzību, padarot to oriģinālāku un ieviešot elementus, kas atbilst autovadītāja gaumei.

Vidusmēra autobraucēji pavada apmēram 1000 stundas gadā pie stūres, tāpēc salona nodilums ir tikai laika jautājums. Bet pat tad, ja automašīna netiek izmantota pārāk aktīvi, sēdekļu pārvalku iegāde joprojām ir aktuāla. Piemēram, ja vēlaties doties medībās vai makšķerēt, paņemt līdzi bērnus un mājdzīvniekus ceļojumā un izmantot vietu salonā, lai izvietotu bagāžu, pastāv netīrumu un bojājumu rašanās risks. Sēdekļu pārvalki pasargās no tā, ļaujot ietaupīt naudu nākotnē uz salona pārvilkšanas.