Chevrolet Aveo

CHEVROLET AVEO 2003-2012
CHEVROLET AVEO (Т300) 2012+

Chevrolet Malibu

Chevrolet malibu seat covers
CHEVROLET MALIBU

Chevrolet Cruze

CHEVROLET CRUZE 2009+

Chevrolet Spark

CHEVROLET SPARK II 2005-2010
CHEVROLET SPARK III 2010+

Chevrolet Lacetti

CHEVROLET LACETTI 2004+

Chevrolet Volt

Chevrolet volt seat covers
CHEVROLET VOLT

Chevrolet Orlando

CHEVROLET ORLANDO 2013+
CHEVROLET ORLANDO 2011-2013

Uzņēmums SALOON nodarbojas ar automašīnu pārvalku pārdošanu un uzstādīšanu. Šajā internetveikala sadaļā var nopirkt automašīnu sēdekļu pārvalkus Chevrolet automobiļiem. Piedāvājumā ir sēdekļu pārvalki aptuveni 20 populāriem amerikāņu korporācijas General Motors Chevrolet automobiļu modeļiem. Plašs preču sortiments ļauj izvēlēties vispiemērotāko variantu Jūsu automašīnas salonam. Katrs no tiem precīzi atveido noteikta automašīnas modeļa sēdekļu formu un izmērus. To apšuvuma un materiāla kvalitāte ir nevainojama, tie izceļas ar nodilumizturību, tāpēc tie nodrošinās vadītājam komfortablu braukšanas pieredzi, kā arī salona oriģinālo stilu un skaistumu.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

Tikai labas atauksmes

Tikai labas atauksmes

Vairāk par 1000 apmierinātu klientu

Chevrolet modeļa autosēdekļu pārvalki

Tie ir augstas kvalitātes pārvalki no eko ādas, kuru skrupulozas ražosanas laikā tika ņemtas vērā visas oriģinālo izstrādājumu detaļas. Ja oriģinālajā krēslā ir gaisa spilvens, ir paredzēta apsilde un atgāžamas krēslu atzveltnes, galds un dažādas tehniskās atveres – tas viss tiek ņemts vērā. Tiek ņemti vērā arī citi elementi, piemēram, roku balstu un galvas balstu tehniskie parametri.
Chevrolet auto sēdekļu pārvalki tiek veidoti pēc noteiktā automašīnas modeļa salona dizaina, ņemot vērā visas īpatnības. Līdz ar to pārvalks pilnībā atbilst oriģinālo krēslu formai. Pēc tā uzstādīšanas tas izskatīsies kā oriģināls, it kā tas jau bija oriģinālais dizaina elements. Plašs modeļu klāsts vienkāršo ideālā produkta izvēli. Tiem ir dažādi stiprinājumi: āķi, līpslēdzēji un āķi ar elastīgām gumijām.

Chevrolet populāro modeļu Sēdekļu aizsargpārvalki

Аutopārvalki vienlaikus pilda dažādas funkcijas: pirmkārt, tie pasargā apšuvumu no bojājumiem un no netīrumiem, otrkārt, tie noslēpj visādu veidu trūkumus, piemēram, bojājumus un netīrumus, treškārt, pārvalki ļauj izmainīt salona sākuma interjeru, kura stilu var saglabāt vai pārveidot tieši tā, kā vēlas pats īpašnieks. Statistika liecina, ka vidēji gadā autovadītājs pavada savā mašīnā ne mazāk kā 1000 stundas, tādēļ salons ātri nodilst. Visātrāk no nodiluma cieš sēdekļi, tāpēc bieži vien rodas vajadzība mainīt to apšuvumu, bet tas bieži vien sagādā problēmas. Turklāt sēdekļu salona pārvilkšana pavisam nav lēta.

Ir vērts atzīt, ka pārvalkus var un ir lietderīgi uzstādīt pat uz jauniem sēdekļiem, tādējādi saglabājot oriģinālo salona dizainu un kvalitāti. Turklāt Jūs ietaupīsiet naudu, jo nebūs nepieciešamības pārvilkt sēdekļu apšuvumu, kā arī varēsiet nākotnē pārdot mašīnu par augstāku cenu. Ja mašīna netiek ekspluatēta ļoti aktīvi, tomēr tajā pašā laikā Jums patīk izbraukt medībās, uz makšķerēšanu, lasīt sēnes vai arī Jums patīk ņemt līdzi suņus vai citus mājdzīvniekus, kā arī ja Jūs pārvadājat bērnus, būs gudri uzstādīt pārvalkus, jo tādā gadījumā sēdekļi nebūs bojāti un netīri. Pārvalku kopšana ir ļoti vienkārša un nav vajadzības pēc ķīmiskās tīrīšanas, jo netīrumus var novērst patstāvīgi ar mitru lupatiņu.