BMW 3 series

BMW-3 Е-90, 2005-2011

Internetveikals SALOON piedāvā Jums auto sēdekļu pārvalkus BMW automobiļiem. Piedāvājumā ir plašs pārvalku sortiments vairāk kā 10 populāriem BMW automobiļu modeļiem. Šeit var izvēlēties tādus modeļus, kas būs ideāli piemēroti Jūsu automobiļa salonam vai arī  ievērojami pārveidos apnikušo stilu. Pārvalki ir ļoti kvalitatīvi un nodilumizturīgi, un pilnībā atveido oriģinālo sēdekļu formu un izmērus. Izstrādājumiem ir dažādi stiprinājumi: āķi, līpslēdzēji un āķi ar elastīgām gumijām.

Izcila kvalitāte

Izcila kvalitāte

2 gadu garantija

Pieejamas cenas

Pieejamas cenas

Izdevīgākais salona atjaunošanas risinājums

Augstas kvalitātes materiāli

Augstas kvalitātes materiāli

1.2mm bieza eko-āda izstrādāta tieši auto apdarei

Viegli kopjami

Viegli kopjami

Pietiek tikai noslaucīt ar mitru salveti

Modeļu Izmēri

Modeļu Izmēri

Izmēri ir nomērīti no oriģināliem sēdekļiem

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

[/vc_column][/vc_row]

BMW sēdekļu modeļa pārvalki

Tie ir pārvalki, kas ir izgatavoti no augstākās kvalitātes eko ādas. To apšuvuma un materiāla kvalitāte neizraisa nekādas aizdomas, un pārvalki ilgi kalpo, turklāt neprasa rūpīgu apkopi. Ražošanas procesā tika ņemtas vērā visas dažādu BMW modeļu oriģinālo sēdekļu detaļas: forma, izmēri, aprīkojums un tehniskie parametri, kā arī atsevišķu elementu – roku un galvas balstu – esamība.
Tā kā pārvalki tiek veidoti atbilstoši noteiktā BMW modeļa sēdekļu standartiem un īpatnībām, tie noteikti būs piemēroti tieši Jūsu automašīnai. Uzstadīti uz attiecīgās mašīnas modeļa sēdekļiem, šie izstrādājumi izskatās kā oriģinālie. Plašs modeļu klāsts veicina mūsu tiešsaistes veikalā produktu pieejamību visām populārām BMW automašīnām.

Kvalitatīvi BMW sēdekļu pārvalki

Par iemeslu nopirkt sēdekļu pārvalkus var kļūt nepieciešamība slēpt nodilušu vai sasmērētu apšuvumu. Jauns pārvalks automašīnas salonu momentāli pārveidos, padarot to pievilcīgāku. Tomēr vairāki autovadītāji tos iegādājas arī jaunām automašīnām, lai novērstu jauna salona nodilumu. Tādējādi var saglabāt oriģinālo rūpnīcas apšuvumu un nākotnē pārdot savu automašīnu par augstāku cenu. Turklāt pārvalkus izmanto arī autovadītāji, kas rūpējas par savas mašīnas salonu, braucot ārpus pilsētas, uz medībām vai makšķerēt. Šis ir piesardzības pasākums, kas ir paredzēts, lai pasargātu apšuvumu no netīrumiem vai mehāniskiem bojājumiem, kas ir īpaši svarīgi, ja tiek pārvadāti mājdzīvnieki vai bērni, vai arī salons kalpo kā vieta bagāžas izvietošanai.
To izmantošana ir daudz lētāka nekā, piemēram, pārvelkot visu salonu. Turklāt tie un viegli kopjami, kas ļauj ietaupīt, netērējot naudu ķīmiskai tīrīšanai. Pārvalki ir arī lieliska iespēja atjaunināt salonu, kā arī padarīt laiku braucienos patīkamāku.